Особливості оформлення ОСАГО

By: | Tags: | Comments: 0

Поліс осаго, або Автоцивілка – це обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами за шкоду, заподіяну здоров’ю або майну. Більш простими словами, страховка осаго — це захист вас від виплат шкоди життю, здоров’ю та майну третіх осіб, які постраждали з вашої вини в ДТП.

Згідно із законодавством, всі автомобілісти повинні застрахувати свою цивільну відповідальність, і водіння без поліса ОСАЦВ заборонено. Тарифи ОСАЦВ встановлюються державою і регулюються в залежності від таких факторів, як вид транспорту, вік і стаж водіння водія, регіон використання та інше.

Оформлення поліса ОСАЦВ відбувається при пред’явленні страхової компанії необхідного пакету документів, а саме: цивільний паспорт, паспорт транспортного засобу, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, посвідчення водія, довіреність. Після укладення страхового договору страхувальник отримує страховий поліс, правила страхування, квитанцію про оплату і два примірника повідомлення про ДТП.

Страхові виплати третій особі встановлюються відповідно до закону, в межах яких страховик протягом терміну дії договору зобов’язаний відшкодувати потерпілим збиток. Ця сума складається з відшкодування шкоди, заподіяної життю або здоров’ю потерпілого, а також на відшкодування шкоди, заподіяної майну потерпілого. Варто пам’ятати, що автострахування осаго – це не виплати страхової премії на транспорт. Саме тому поряд з ОСАГО автовласники, як правило, купують нерухомість і добровільну страховку – КАСКО.

Leave a Reply

Заказать обратный звонок:
Замовити зворотній дзвінок: