Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності в Україні

By: | Tags: | Comments: 0

Страхування ОСАГО, або Автоцивілка – це обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами за шкоду, завдану їх здоров’ю, життю або майну. Якщо говорити більш простими словами, ОСАГО – це захист вас від виплат третій особі після ДТП, за вас це робить страхова компанія. Також є ДСАГО – добровільне страхування, ліміт страхових виплат якого значно більше.

Комбінація двох автогражданок – обов’язкової та добровільної – це вигідне рішення проблеми низького ліміту виплат при страхуванні автовласників. Таким чином, у вас є страховка ОСАГО з встановленим Законом лімітом майнової відповідальності не більше 50 000 гривень, і поліс ДСАГО – з лімітом до $ 200 000. З одного боку, ви виконуєте Закон «Про обов’язкове страхування», за невиконання якого можуть оштрафувати, а з іншого – забезпечуєте собі реальний страховий захист на солідну суму.

Але почастішали випадки, коли страховик не бажає платити за автоцивілкою. Для цього є безліч причин, аж до того, що повідомлення про страхову подію було отримано після 48 годин. У зв’язку з почастішанням випадків небажання платити страхову суму в 2012 році навіть був поданий законопроект до Верховної Ради, який скасовує ОСАГО. Але справжньою причиною було скоріше не бажання скасувати страхування, а стимулювати страховиків до більш якісних послуг.

Для придбання «ефективного» ОСАГО необхідно уважно вивчити ринок. При цьому варто уникати покупок полісів в ДАІ і МРЕВ. З огляду на те, що поліс ОСАГО, не дивлячись на незадоволеність автовласників, все ще є обов’язковим, купувати його необхідно у компанії, яка дає відчути дійсні переваги ОСАГО, усвідомлення його необхідності. Вивчаючи ринок страхування, необхідно приділяти увагу репутації страховика, дізнатися рівень його виплат по «автоцивілці», ознайомитися з оцінкою збитку і порядком виплат.

Оформити поліс автоцивілка Київ пропонують в різних страхових компаніях. Безсумнівно, про деякі ви вже чули, інші ж тільки увійшли на ринок страхування. Багато автовласників, навіть якщо і зважилися застрахувати автомобіль, віддають перевагу тим страховикам, які на ринку вже більше десятка років. Таким є сервіс страхування «Ukrinsurance».

«Ukrinsurance» – це 20-річний досвід роботи в страхуванні. Компанія пропонує оформлення вигідного поліса автоцивілка ціна якого розраховується індивідуально, в залежності від терміну дії поліса, місця реєстрації та типу транспортного засобу, а також водійського стажу, сфери використання, наявності страхових виплат і розміру франшизи. Вибираючи «Ukrinsurance», ви отримуєте швидкість і мобільність страхових агентів, доступність страхування в режимі онлайн, широкий вибір страхових продуктів за оптимальними цінами, якісний сервіс і програму економічних стимулів для постійних клієнтів.

Leave a Reply

Заказать обратный звонок:
Замовити зворотній дзвінок: