Cтрахування відповідальності автоперевізника

Якщо Ваша діяльність пов’язана із здійсненням міжнародних автомобільних перевезень, пропонуємо укласти договір страхування відповідальності автоперевізника – договір CMR.

Завдяки цим договором страхування Ви отримаєте покриття ризиків фінансової відповідальності:

  • за вантаж – повна або часткова втрата вантажу або його пошкодження під час перевезення;
  • за невиконання договірних зобов’язань (помилки та упущення) – затримка, несвоєчасна доставка, порушення видачі вантажу;
  • за шкоду, заподіяну вантажем, третім особам (потерпілим).

Договір CMR може бути укладений на умовах прийняття на страхування всіх, декількох або одного з вищезазначених ризиків.

Умови відшкодування збитків за договором CMR здійснюються в повній відповідності з положеннями Конвенції про договір міжнародного перевезення вантажів (КДПВ / CMR) зі змінами та доповненнями, внесеними Протоколом від 05.07.1978 р

Укладення договору CMR здійснюється на підставі «Заяви на страхування відповідальності автоперевізників CMR», в якому детально вказується вся необхідна інформація про автоперевізників, номенклатурі вантажу, ліміти фінансової відповідальності і умови страхового покриття.

ВАРТІСТЬ СТРАХУВАННЯ CMR

Вартість договору CMR розраховується індивідуально і залежить від таких факторів як: франшиза, номенклатура вантажу, термін дії договору, перелік страхових ризиків, маршрут прямування, ліміт відповідальності та інші. Наша цінова пропозиція складає – від 1799 грн. для річного страхування 1-го транспортного засобу.

Компанія Ukrinsurance також пропонує вам оформити обов’язкове автострахування осаго.

 

Заказать обратный звонок:
Замовити зворотній дзвінок: